O firme

mihi

Slovo mihi v latinčine znamená pre mňa. mihi je značka, ktorá sa zrodila z lásky k budúcim zákazníkom a partnerom. Značka, ktorej každý prvok je vyjadrením starostlivosti o ich blaho a splnenie očakávaní – od jedinečných receptúr, cez dizajn obalov, až po princípy fungovania spoločnosti. Zdieľame to najlepšie. Chceme vám predstaviť filozofiu „to pravé pre mňa“. 


Naše hodnoty


Bezpečnosť
Viacúrovňová kontrola kvality surovín. Bezpečné zložky prírodného pôvodu a technologicky vyspelé komponenty od známych výrobcov.
Skúsenosti
25 rokov skúseností s výrobou u kozmetiky pre starostlivosť o tvár, telo a vlasy podľa tradičných, prírodných a liečivých receptúr.
Technológia
Inovatívne receptúry vyvinuté v našom vlastnom laboratóriu, ktoré kombinujú prírodné zložky a pokročilé technológie.
Ingrediencie
Všetky naše produkty sú založené na ultra čistej vode z vlastných hlbinných vrtov, ktorá spĺňa farmaceutické normy.
Ekológia
Naše technológie a procesy boli vyvinuté s cieľom obmedziť negatívny vplyv na životné prostredie. Výrobné zariadenia sa čistia v uzavretom cykle a uplatňovanie prísnych pravidiel likvidácie neohrozuje prírodné zdroje.
Kvalita
Najvyššie štandardy kvality potvrdené medzinárodnými certifikátmi GMP / ISO.


V sortimente nájdete všetko, čo potrebujete Vy a Vaša rodina:

  • starostlivosť o tvár
  • starostlivosť o telo
  • starostlivosť o vlasy
  • dekoratívna kozmetika
  • čistiace prostriedky pre domácnosť
  • parfumy
  • produkty pre zdravie

Výrobcom pre novú spoločnosť MIHI je poľská spoločnosť ElfaPharm, ktorá vyváža kozmetiku do 62 krajín sveta. Nachádza sa v čistej ekologickej zóne v srdci Poľska. Pre potreby výroby kozmetiky bola prispôsobená infraštruktúra predtým využívaná na farmaceutickú výrobu. Táto kozmetika spája najnovšie trendy v kozmeteológii a tradičnej bylinnej medicíne. 

Ponuka zahŕňa široký sortiment produktov starostlivosti o tvár, telo a vlasy v špecializovaných značkách a produktových radoch. Produkty Elfa Pharm sa vyvážajú do väčšiny krajín západnej, strednej a východnej Európy, ako aj do Spojených štátov amerických, Malajzie, Taiwanu a krajín Perzského zálivu. 

Najlepšou surovinou je voda, keďže v okruhu dvadsiatich kilometrov od fabriky nie je žiadny významný priemysel. Spoločnosť má vlastné hlboké studne a navyše má unikátny systém čistenia vody. To všetko znamená, že ako jeden z mála výrobných závodov v Poľsku sa môžem pochváliť tak kvalitnou vodou, že je s úspechom použiteľná aj vo farmácii.